GODZINY DOSTĘPNOŚCI NAUCZYCIELI

1308
1

NAZWISKO I IMIĘ

DZIEŃ

GODZINA

SALA

2 AMBROSZKIEWICZ ANNA ŚRODA 13:40-14:25 S.14
3 ANTOS JOLANTA PONIEDZIAŁEK 13:00-14:00 107
4 BARĆ ALINA WTOREK 13:35-14:20 113
5 BARYLAK MARZENA CZWARTEK 13:30 – 14:30 11
6 BIESIADZIŃSKA MAGDALENA PONIEDZIAŁEK 13:35 – 14:35 112
7 BOSAK LIDIA WTOREK 13:25-14:25
8 BRAŃKA-KONICKA LILIANNA PONIEDZIAŁEK 13:25-14:25
9 CAŁKA ALEKSANDRA PONIEDZIAŁEK 13:30-14:30 SALA GIMN.
10 CURYL JUSTYNA CZWARTEK 15:00-16:00 SALA GIMN.
11 DYDA MAŁGORZATA OD LISTOPADA
12 DYRCZ ANNA CZWARTEK 14:30-15:30 111
13 DZIAŁA PIOTR ŚRODA 14:20-15:20 112
14 FILIP-CAŁKA ELŻBIETA WTOREK 10:35-11:35 213
15 GANOWSKA STANISŁAWA PONIEDZIAŁEK 15:10-16:10 SALA GIMN.
16 GIERGICZNA-SIWKIN JOLANTA PIĄTEK 14:20-14:50 211
17 GODULA MONIKA ŚRODA 14:00-15:00 BIBLIOTEKA
18 GOŁOWKIN TOMASZ WTOREK 13:25-14:25 SALA GIMN.
19 HAWRO MARZENA ŚRODA 9:00-10:00 26
20 JOŃCZYK RENATA WTOREK 13:40-14:40 103
21 KALISZEWSKA-ZAWISZA AGNIESZKA PONIEDZIAŁEK 14:00-15:00 GAB. LOG.
22 KASPRZAK ANNA PONIEDZIAŁEK 15:00-16:00 ŚWIETLICA
23 KOLASA VIOLETTA CZWARTEK 14:20-15:20
24 KOMOROWSKA MAŁGORZATA PONIEDZIAŁEK 13:45-14:45 11
25 KONDZIOR PAWEŁ WTOREK 15:10-16:10 SALA GIMN.
26 KOWALIK MARZENA CZWARTEK 16:30-17:30 26
27
28 KRZYŻANOWSKA JOANNA WTOREK 15:00-16:00 112
29 KUBAK-RZEPECKA DOROTA CZWARTEK 14:20 – 15:20
30 KURZAWA JOANNA CZWARTEK 13:30-14:30 25
31 KWIATKOWSKA RENATA ŚRODA 13:25-14:25 113
32 MAJ TOMASZ PIĄTEK 13:00-14:00 209
33 MATLAK KAMILA ŚRODA 13:30-14:30 213
34 MICHALIK CZESŁAWA WTOREK 12:40-13:25 206
35 MIELIWODZKA MONIKA ŚRODA 13:25-14:25 105
36 MRUGAŁA DANUTA PONIEDZIAŁEK 14:25-15:10 202
37 MUSIEJ BARBARA PONIEDZIAŁEK 11:45-12:30 POKÓJ NAUCZ.
38
39 NOWAK KATARZYNA ŚRODA 14:20-15:15 POKÓJ NAUCZ.
40 OSOWSKA KATARZYNA ŚRODA
PIĄTEK
15:30-16:00 16:15:16:45 POKÓJ NAUCZ.
41 PAŁAMARZ MAŁGORZATA PONIEDZIAŁEK 14:30-15:30
42 PASIK RENATA PONIEDZIAŁEK 13:30-14:30 12
43 PIECH MARIOLA PONIEDZIAŁEK 13:45 – 14:45 10
44 PIELACH MAŁGORZATA WTOREK 13:00-14:00 GABINET DYR.
45 ROGACZEWSKA MARTA CZWARTEK 13:30-14:00 220
46 SAMORAJ BEATA WTOREK/ŚRODA 15:10-15:40 109
47 SCHIEW KATARZYNA PONIEDZIAŁEK 15:30-16:30 ŚWIETLICA
48 SERWIN IWONA PONIEDZIAŁEK 15:10-16:10 SALA GIMN.
SIPOWICZ ILONA PONIEDZIAŁEK 13:45-14:45 11
49 STEC MIŁOSŁAWA ŚRODA 12:30-13:30 GABINET. WICEDYR.
50 SZAŁEK DOROTA WTOREK 13:30-14:30 9
51 SZUSTAK EDYTA ŚRODA 14:30-15:30 POKÓJ NAUCZ.
52 SZYMAŃSKA RENATA WTOREK 12:40-13:40 POKÓJ NAUCZ.
53 ŚLIWOWSKA WANDA ŚRODA 14:00-15:00 BIBLIOTEKA
54 TARNOWSKA MONIKA ŚRODA

PONIEDZIAŁEK

13:25-14:55 203
55 TEREBUN KRZYSZTOF PONIEDZIAŁEK 13:30-14:30 GABINET WICEDYR.
56 TROŚCIANKO MAGDALENA WTOREK 14:00-15:00
57 WALUSZEWSKA ANNA PONIEDZIAŁEK 12:30-13:30 12
58 WĄŻ BEATA ŚRODA
PIĄTEK
14:20-14:50
13:45-14:15
GABINET LOGOPEDYCZNY
59 WILCZEWSKA BEATA ŚRODA 14:25-15:10 215
60 ZAREMBA ALINA ŚRODA 13:25-14:25 212
61 ZAWADZKI MICHAŁ CZWARTEK 14:20-15:10 POKÓJ NAUCZ.
62 ŻURAW AGATA CZWARTEK 14:25-15:25 202