Nauczyciel oddziału “0”

  • Sipowicz Ilona

Nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej

  • Ambroszkiewicz Anna
  • Andrzejewska Joanna
  • Barylak Marzena
  • Komorowska Małgorzata
  • Krynicka-Tobiasz Anna
  • Kurzawa Joanna
  • Pałamarz Małgorzata
  • Pasik Renata

Nauczyciele języka polskiego

  • Antos Jolanta
  • Jończyk Renata
  • Wąż Beata
  • Żuraw Agata

Nauczyciele historii

  • Bosak Lidia
  • Nowak Katarzyna

Nauczyciel wiedzy o społeczeństwie

  •  Maj Tomasz

Nauczyciele języka angielskiego

  • Kubak-Rzepecka Dorota
  • Kuchaniak Agnieszka
  • Osowska Katarzyna
  • Szustak Edyta
  • Zawadzki Michał

Nauczyciele języka niemieckiego

  • Matlak Kamila
  • Michalik Czesława

Nauczyciele matematyki

  •  Biesiadzińska Magdalena
  •  Działa Piotr
  •  Kolasa Violetta
  •  Zaremba Alina

Nauczyciel biologii i przyrody

  • Mieliwodzka Monika

Nauczyciele geografii

  • Kasprzak Anna
  • Maj Tomasz

Nauczyciele fizyki

  • Filip-Całka Elżbieta
  • Krawczyńska Zofia

Nauczyciel chemii

  • Matlak Kamila


Nauczyciel muzyki

  •  Musiej Barbara

Nauczyciel plastyki

  • Wilczewska Beata

Nauczyciele techniki

  • Samoraj Beata
  • Wilczewska Beata

Nauczyciele informatyki

  • Biesiadzińska Magdalena
  • Działa Piotr
  • Kolasa Violetta
  • Samoraj Beata
  • Zaremba Alina

Nauczyciele wychowania fizycznego

  • Całka Aleksandra
  • Ganowska Stanisława
  • Gołowkin Tomasz
  • Kondzior Paweł
  • Serwin Iwona
  • Stec Miłosława
  • Terebun Krzysztof

Nauczyciele – trenerzy

  • Całka Aleksandra
  • Gołowkin Tomasz
  • Terebun Krzysztof
  • Zamęcki Bartłomiej

Nauczyciele religii

  • Barć Alina
  • Kwiatkowska Renata
  • Nikolski Piotr
  • Pytel Waldemar
  • Suszek Dariusz
  • Wawszczyk Małgorzata

Nauczyciel edukacji dla bezpieczeństwa

  • Kondzior Paweł

Nauczyciel zawodoznawstwa

  • Jończyk Renata

Nauczyciel wychowania do życia w rodzinie

  • Kaliszewska-Zawisza Agnieszka

Nauczyciele wspomagający

  • Brańka-Konicka Lilianna
  • Dyda Małgorzata
  • Kaliszewska-Zawisza Agnieszka
  • Kiszecka-Decowska Małgorzata
  • Kowalik Marzena
  • Król Ewa
  • Krzyżanowska Joanna
  • Leszczyc-Laskowska Halina
  • Mrugała Danuta
  • Oberman Honorata
  • Pękała Eliza

Nauczyciele świetlicy

  • Kasprzak Anna
  • Pękała Eliza
  • Piech Mariola
  • Rejek Beata
  • Szałek Dorota

Nauczyciele bibliotekarze

  • Godula Monika
  • Śliwowska Wanda

Pedagog szkoły

  •  Hawro Marzena

Logopeda

  • Kaliszewska-Zawisza Agnieszka
Skip to content