ZALOGOWANI DLA ÓSMOKLASISTÓW

1328

Już od 16 września 2019r. rusza kolejna edycja programu „Zalogowani”, skierowana do uczniów klas 8 świdnickich szkół podstawowych. WYPEŁNUJ FORMULARZ!

Będziemy uczestniczyć w warsztatach zawodoznawczych, w lekcjach przedsiębiorczości, zwiedzimy firmy/ zakłady oraz uzyskamy informacje na temat możliwości zatrudnienia, procesu rekrutacji, wymaganych kwalifikacji, itp., odwiedzimy targi pracy oraz spotkamy się  z aktywnymi liderami społeczności lokalnej.

Celem programu jest zwiększenie świadomości ekonomicznej i propagowanie przedsiębiorczości wśród uczniów, dostarczenie wiedzy i praktycznych umiejętności ułatwiających funkcjonowanie  w warunkach gospodarki rynkowej, promowanie i spopularyzowanie świdnickiego szkolnictwa zawodowego. Dodatkowo program ma za zadanie budowanie odpowiedzialności obywatelskiej, tożsamości z miastem i regionem jak również poszerzanie wiedzy na temat funkcjonowania i zakresu zadań jednostek samorządu terytorialnego.

Regulamin i formularz konkursu:

Formularz proszę wypełnić elektronicznie, wysłać i wydrukować. Podpisany przez uczestnika oraz rodzica/ prawnego opiekuna przekazać do p. Renaty Jończyk s.103 lub do Urzędu Miejskiego w Świdnicy p.202.

TERMIN: 26 WRZESNIA 2019