W dniach 6 i 7 maja byliśmy w Hydropolis we Wrocławiu. Naszą wyprawę rozpoczęliśmy od udziału w warsztatach. Wykonaliśmy kilka doświadczeń, dzięki którym lepiej zrozumieliśmy wybrane zjawiska zachodzące na Ziemi.
Po warsztatach przyszła pora na zwiedzanie Hydropolis. To była prawdziwa przygoda! W sali multimedialnej obejrzeliśmy film o tym, jak powstała woda na Ziemi. Następnie zajęliśmy miejsca w podwodnym pojeździe badawczym i odkrywaliśmy tajemnice dna oceanu. Odpoczęliśmy w strefie relaksu i poznaliśmy ciekawe fakty na temat Titanica.
Wycieczkę zakończyliśmy pysznym obiadem. Było wspaniale! Zapraszamy do galerii zdjęć.
Pozdrawiamy, Młodzi Ekolodzy – dzieci z klasy 3a, 3b i 3c.





















