KLASA 3C NA TROPIE WODY

W czwartek uczniowie klasy 3c odwiedzili Hydropolis we Wrocławiu. Swoją wizytę rozpoczęli od udziału w warsztatach, a następnie zwiedzali wystawy tematycznie związane z wodą. Każda ze stref zaskakiwała sposobem przedstawienia różnych zagadnień oraz interaktywnymi atrakcjami.

Dużo emocji wzbudziła możliwość wejścia do batyskafu, przymierzenia historycznego kombinezonu nurka czy wypróbowania „ognia”, który nie parzy. Uczniom udało się także przejść suchą stopą przez drukarkę wodną. To była ciekawa i pełna atrakcji lekcja poza szkołą.

Następny wpis
NASZE GRANICE
Poprzedni wpis
WYCIECZKA DO HYDROPOLIS – PROJEKT UNIJNY ,,EKOMY”

Kategorie

YouTube