W ZDROWYM CIELE ZDROWY DUCH

Uczniowie klasy Ib przygotowali dziś kolorowe, zdrowe, pełne witamin śniadanie. Dzieci wiedzą już, że nasze zdrowie, aktywność fizyczna oraz jasny umysł zależą w dużej mierze od tego co spożywamy. Dlatego też na drugie śniadanie przyniosły warzywa, sery, jajka oraz wędliny.

Przygotowane specjały nie tylko dobrze smakowały, ale też i pięknie wyglądały. Żaglówki i myszki zrobione z jajek smakowały wybornie, było też przy tym sporo zabawy. Za sprawą witaminek nie było smutnych minek.

 

Kategoria: Aktualności
Następny wpis
ŚNIADANIE DAJE MOC
Poprzedni wpis
OD PERGAMINU DO E- BIBLII- WYCIECZKA DO MBP

Kategorie

YouTube