ORTOGRAFICZNE ZMAGANIA

22 maja odbył się Konkurs Ortograficzny dla uczniów klas II i III.

Oto wyniki rywalizacji:

Mistrz Ortografii Klas II

  • Amelia Drabczyńska – klasa 2b

Mistrz Ortografii Klas III

  • Filip Maruszewski – klasa 3c

Wicemistrzowie

  • Matylda Mroczkowska – klasa 2b
  • Nela Salamon – klasa 3c

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom i laureatom!

Konkurs przygotowały panie: A. Ambroszkiewicz oraz M. Piech.

Następny wpis
WYCIECZKA DO ZOO – PROJEKT EKOLOGICZNY „EKOMY”
Poprzedni wpis
OMNIBUS KLAS TRZECICH

Kategorie

YouTube