22 maja odbył się Konkurs Ortograficzny dla uczniów klas II i III.
Oto wyniki rywalizacji:
Mistrz Ortografii Klas II
- Amelia Drabczyńska – klasa 2b
Mistrz Ortografii Klas III
- Filip Maruszewski – klasa 3c
Wicemistrzowie
- Matylda Mroczkowska – klasa 2b
- Nela Salamon – klasa 3c
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom i laureatom!
Konkurs przygotowały panie: A. Ambroszkiewicz oraz M. Piech.








