W poniedziałek odbył się konkurs mający na celu wyłonienie ucznia klasy trzeciej wyróżniającego się wszechstronną wiedzą z różnych dziedzin.
Z przyjemnością informujemy, że tytuł Omnibusa Klas Trzecich zdobył Piotr Bartosiewicz z klasy 3a!
Drugie i trzecie miejsce zajęli Aleksandra Majka oraz Szymon Mikołajek z klasy 3b. Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom i laureatom!
A. Ambroszkiewicz






