NAGRODA I WYRÓŻNIENIE W KONKURSIE PLASTYCZNYM ZORGANIZOWANYM PRZEZ MDK W ŚWIDNICY

6 maja 2026 roku w świdnickim Klubie Bolko odbyło się uroczyste podsumowanie Powiatowego Konkursu Plastycznego pod hasłem: „Witaj majowa jutrzenko… Polska w majowych barwach”.

Celem konkursu było upamiętnienie Dnia Flagi Rzeczypospolitej Polskiej oraz rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja, promowanie piękna polskiego krajobrazu, kształtowanie postawy patriotycznej ucznia, a także rozwijanie uzdolnień plastycznych, kreatywności i wrażliwości artystycznej.

Miło nam poinformować, że uczennica naszej szkoły – Alona Lohvinowa kl. 7a – otrzymała nagrodę w postaci dyplomu oraz zestawu przyborów rysunkowych w etui wraz z piórnikiem.

Wyróżnienie zdobyła Milena Tkaczyk kl. 6b otrzymując dyplom oraz kredki „Crayons de color – Giorgione”.

Nagrody i dyplomy zostały wręczone przez dyrektora Młodzieżowego Domu Kultury w Świdnicy pana Z. Curyla oraz kuratorkę wystawy panią J. Waksmundzką.

Uczniowie wykonywali prace pod kierunkiem pani Beaty Wilczewskiej.

Serdecznie gratulujemy naszym uczennicom i życzymy dalszych sukcesów artystycznych!

Następny wpis
CZWÓRBÓJ LEKKOATLETYCZNY
Poprzedni wpis
BUDUJEMY BUDKI, HOTELE I DOMKI – PROJEKT UNIJNY „EKOMY”

Kategorie

YouTube