28 maja uczniowie klasy 3c wybrali się na całodniową wycieczkę do wrocławskiego ZOO.
Zwiedzanie poprzedziły warsztaty poświęcone małpom człekokształtnym. Dzieci miały okazję odwiedzić niemal wszystkie wybiegi i pawilony. Wiele emocji dostarczyło samodzielne zwiedzanie Afrykarium, zwłaszcza części poświęconej dżungli, a także obserwowanie karmienia manatów.
Był to dzień pełen wrażeń i niezapomnianych przeżyć. Szkoda, że była to już ostatnia wspólna wycieczka…
A. Ambroszkiewicz













