ZWIEDZAMY ZOO

28 maja uczniowie klasy 3c wybrali się na całodniową wycieczkę do wrocławskiego ZOO.

Zwiedzanie poprzedziły warsztaty poświęcone małpom człekokształtnym. Dzieci miały okazję odwiedzić niemal wszystkie wybiegi i pawilony. Wiele emocji dostarczyło samodzielne zwiedzanie Afrykarium, zwłaszcza części poświęconej dżungli, a także obserwowanie karmienia manatów.

Był to dzień pełen wrażeń i niezapomnianych przeżyć. Szkoda, że była to już ostatnia wspólna wycieczka…

A. Ambroszkiewicz

Następny wpis
SUKCES NASZYCH NAJMŁODSZYCH MATEMATYKÓW W KONKURSIE „PUCHACZ PIOTR”
Poprzedni wpis
Z OKAZJI DZNIA DZIECKA ŻYCZYMY WAM…

Kategorie

YouTube