28 maja odbyły się ostatnie w bieżącym roku szkolnym zajęcia na pływalni, których uroczystym zwieńczeniem były zawody pływackie uczniów klasy 2b.
Uczestnicy rywalizowali w parach, prezentując swoje umiejętności przed zgromadzoną publicznością, wśród której znaleźli się rodzice, rodzeństwo, dziadkowie oraz rówieśnicy. Wydarzeniu towarzyszył duch zdrowej sportowej rywalizacji.
Na podium w kategorii dziewcząt znalazły się:
🥇I miejsce – Alisa Kruchenko – 13,52 s
🥈II miejsce – Maria Brózda – 13,89 s
🥉III miejsce – Nikola Żywioł – 15,10 s
Na podium w kategorii chłopców znaleźli się:
🥇I miejsce – Bartłomiej Gromek – 9,57 s
🥈II miejsce – Leon Kowal – 15,06 s
🥉III miejsce – Jakub Pawłowski – 15,25 s
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom odwagi oraz osiągniętych wyników. Jesteśmy dumni z każdego zawodnika.
Organizatorzy zawodów: S. Ganowska, I. Serwin, A. Całka
Opracowanie materiału: M. Piech

