ZALOGOWANI W W DIORZE

412

 

Każdy z nas lubi słuchać muzyki… Bez względu na rodzaj czy gatunek. Ale już jakość tej muzyki to zupełnie co innego.

W poniedziałek 9 października Zalogowani mieli niebywałą okazję odwiedzić  niesamowite miejsce. Przy ulicy Towarowej w Świdnicy znajduje się siedziba jednej z największych w Europie fabryk kolumn głośnikowych. Odwiedziliśmy hale produkcyjne przechodząc przez wszystkie etapy pracy nad nowoczesnym sprzętem. Mieliśmy okazję porozmawiać z pracownikami firmy oraz na własne oczy zobaczyć produkty najwyższej światowej jakości, które goszczą na wielu wystawach oraz biorą udział w wielu konkursach. Zauroczyły nas kształty, kolory, ale przede wszystkim jakość wykonania. Okazuje się bowiem, że świdnickie produkty to precyzyjna, ręczna robota- dziś bardzo wysoko ceniona nie tylko za design, ale takowe za wykonanie.

Diora – Świdnica to jeden z największych w Europie producentów profesjonalnych obudów do kolumn głośnikowych. Siedziba firmy znajduje się w Świdnicy, na obszarze największej strefy ekonomicznej w Europie. Zatrudnia 150 specjalistów z zakresu produkcji i zarządzania. Powierzchnia zakładu 6,3 tysiąca metrów kw., a jego kubatura 41 tysięcy metrów sześciennych.

70 lat doświadczenia w produkcji materiałów drzewnych

97% produkcji obudów głośników kierowanej do renomowanych odbiorców zagranicznych

40 lat doświadczenia jako samodzielna Spółka

Dziękujemy za możliwość zobaczenia linii produkcyjnej oraz wiele ciekawych informacji na temat nowoczesnych technologii.