Uczniowie klas 1-3 z radością witali wiosnę. Przyszli do szkoły w wiosennych kreacjach, w których dominował kolor zielony. Każda klasa wykonała wspólną pracę plastyczną pt.
,,Zwiastuny wiosny”.
Zapraszamy do obejrzenia galerii prac dzieci.


Uczniowie klas 1-3 z radością witali wiosnę. Przyszli do szkoły w wiosennych kreacjach, w których dominował kolor zielony. Każda klasa wykonała wspólną pracę plastyczną pt.
,,Zwiastuny wiosny”.
Zapraszamy do obejrzenia galerii prac dzieci.