WITAMY WIOSNĘ

Uczniowie klas 1-3 z radością witali wiosnę. Przyszli do szkoły w wiosennych kreacjach, w których dominował kolor zielony. Każda klasa wykonała wspólną pracę plastyczną pt.
,,Zwiastuny wiosny”
.

Zapraszamy do obejrzenia galerii prac dzieci.

 

Kategoria: Aktualności
Następny wpis
W OCZEKIWANIU WIOSNY
Poprzedni wpis
SZKOLNY ETAP KONKURSU

Kategorie

YouTube