TYDZIEŃ EDUKACJI GLOBALNEJ W KLASIE 0

 

We wtorek najmłodsi uczniowie naszej szkoły uczyli się segregować śmieci. Dzieci obejrzały film, o którym porozmawiały ze swoją panią. Następnie wykonały kartę pracy, a potem wspólne ćwiczenie na tablicy.

Dziękujemy najmłodszym!

 

Kategoria: Aktualności
Następny wpis
TYDZIEŃ EDUKACJI GLOBALNEJ W KLASACH PIERWSZYCH
Poprzedni wpis
TYDZIEŃ EDUKACJI GLOBALNEJ KLAS 0-3

Kategorie

YouTube