ŚWIĘTO RODZINY NA WIELKIEJ SOWIE

65

 

W sobotę, 8 czerwca, społeczność klasy 1 a wyruszyła na Wielką Sowę, by wspólnie świętować Dzień Rodziny.

Wyruszyliśmy o godzinie 9.00 z parkingu na Przełęczy Walimskiej, skąd niebieskim szlakiem podążaliśmy w kierunku Wielkiej Sowy. Po drodze był czas na wspólną rozmowę i podziwianie piękna otaczającej przyrody. Po dotarciu na szczyt męska część załogi, bardzo sprawnie przygotowała ognisko na wspólne biwakowanie. Piekliśmy kiełbaski, jedliśmy pyszne lody i inne smakołyki przygotowane przez rodziny. Dzieci zaprezentowały również, krótką część artystyczną dla swoich rodziców, z okazji minionego Dnia Mamy oraz zbliżającego się Dnia Taty, a następnie wręczyły rodzicom własnoręcznie wykonane upominki.

Rodzice pamiętali też o swoich pociechach, którym złożyli serdeczne życzenia oraz wręczyli prezenty. Gdy już odpoczęliśmy i nabraliśmy sił, odbyły się mini zawody sportowe – przeciąganie liny, rzut kaloszem czy skoki na skakance – o sprzęt sportowy i nagrody dla uczestników konkurencji sportowych zadbali: mama Kuby oraz tato Arka. Dziękujemy! 

Napełnieni dobrymi wrażeniami, wyruszyliśmy w drogę powrotną. Trudno było się rozstać i rozjechać do domów. Jesienią, wyruszamy na kolejną górską wędrówkę. Do zobaczenia na szlaku! 🙂