SPOTKANIE Z DIETETYKIEM- ZABURZENIA ODŻYWIANIA

 

O zaburzeniach odżywiania opowiedziała uczniom klas siódmych dietetyk kliniczny Agnieszka Waligóra.

Omówiła najczęściej występujące choroby oraz opowiedziała o ich przyczynach. Podczas lekcji poruszane były kluczowe kwestie związane z anoreksją, bulimią czy kompulsywnym objadaniem się, zwracając uwagę na psychologiczne i społeczne aspekty problemu.
Dodatkowo uczniowie dowiedzieli się jak prawidłowo się odżywiać, by zachować zdrowie oraz od czego zależy zapotrzebowanie energetyczne.

 

Kategoria: Aktualności
Następny wpis
WYCIECZKA DO MARIANÓWKA KLAS 2A i 2C
Poprzedni wpis
EDUKACJA ZDROWOTNA

Kategorie

YouTube