ROWEROWA STOLICA POLSKI

Serdecznie zapraszamy po raz kolejny uczniów wraz z rodzicami do wzięcia udziału w bezpłatnej, ogólnopolskiej rywalizacji „Rowerowa Stolica Polski”, do której przystąpiło nasze miasto.

Wydarzenie trwać będziew dniach 1-30 czerwca
2026 roku i jest częścią projektu „AKTYWNE – MIASTA”

Następny wpis
DZIEŃ SPORTU I DZIEŃ PATRONÓW SZKOŁY
Poprzedni wpis
„OD PROJEKTU DO ROBOTA – KREATYWNOŚĆ W DZIAŁANIU” – TWÓRCZOŚĆ PLASTYCZNO-TECHNICZNA NASZYCH UCZNIÓW!

Kategorie

YouTube