Serdecznie zapraszamy po raz kolejny uczniów wraz z rodzicami do wzięcia udziału w bezpłatnej, ogólnopolskiej rywalizacji „Rowerowa Stolica Polski”, do której przystąpiło nasze miasto.
Wydarzenie trwać będziew dniach 1-30 czerwca
2026 roku i jest częścią projektu „AKTYWNE – MIASTA”

















