PUŁAPKI WSPÓŁCZESNEGO ODŻYWIANIA

W czwartek, 7 maja 2026 r., pięcioro uczniów klas IV reprezentowało naszą szkołę w międzyszkolnym konkursie pt. „Pułapki współczesnego odżywiania”. Konkurs był zwieńczeniem serii wykładów pod tym samym tytułem.

Nasi uczniowie wspaniale zaprezentowali swoją wiedzę, dzielnie podjęli rywalizację i osiągnęli bardzo wysokie wyniki w teście konkursowym. Przy tym świetnie się bawili, a na zakończenie zdobyli nie tylko nagrody, lecz także cenną wiedzę na temat zdrowego odżywiania.

Brawo, Justynko, Natalko, Zosiu, Jaśku i Stasiu!

Następny wpis
BUDUJEMY BUDKI, HOTELE I DOMKI – PROJEKT UNIJNY „EKOMY”
Poprzedni wpis
NASZE GRANICE

Kategorie

YouTube