NIEBIESKIE IGRZYSKA

W Niebieskich Igrzyskach udział wzięła cała szkoła! Klasy 4-8 zajęły się tworzeniem kodeksów dobrego przyjaciela, plakatów i próbą zrozumienia czy właściwie jest spektrum autyzmu.

W piątek (17 kwietnia 2026) Emilia Ćwirko i Adam Bajorek wzięli udział w finale Olimpiady Matematyczno-Przyrodniczej organizowanej przez I Liceum Ogólnokształcące w Świdnicy. Adam zajął 3 miejsce, a Emilia jest finalistką. Gratulujemy!

Następny wpis
WYCIECZKA DO SZKÓŁKI LEŚNEJ W BOJANICACH
Poprzedni wpis
WYNIKI PIERWSZEGO ETAPU KONKURSU PUCHACZ PIOTR

Kategorie

YouTube