Uczennice naszej szkoły, które na co dzień trenują w klasach sportowych o profilu piłki siatkowej w dniu 14.04.22026 rozegrały Finał Dolnośląski w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej.
Nasze zawodniczki po wygraniu pierwszego meczu ze szkołą z Kamiennej Góry przystąpiły do meczu o złoto z SP 97 Wrocław. Ten finałowy mecz to w naszym wykonaniu pokaz prawdziwej determinacji, walki o każdą piłkę, świetna zagrywka i mądre decyzje, które ostatecznie dają nam tytuł Mistrzyń Dolnego Śląska i awans do Mistrzostw Polski który zostanie rozegrany w Kętrzynie .
Na uwagę zasługuje fakt że najlepszą zawodniczką naszej drużyny zasłużenie została Natalia Olichwer, która w tym dniu była nie do zatrzymania.
Naszą szkołę reprezentowały :
- Dąbrzalska Sara – kapitan
- Ściepuro Lena
- Kaczmarczyk Zuzia
- Ostrowska Karolina
- Olichwer Natalia
- Kokoszka Alicja
- Dudek Agata
- Wrona Julia
- Sorochyńska Erika
- Ćwik Maja
- Pełka Liliana
- Kuczyńska Julia
Życzymy powodzenia w finałach MP !




