NASZE SIATKARKI Z AWANSEM NA MISTRZOSTWA POLSKI

Uczennice naszej szkoły, które na co dzień trenują w klasach sportowych o profilu piłki siatkowej w dniu 14.04.22026 rozegrały Finał Dolnośląski w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

Nasze zawodniczki po wygraniu pierwszego meczu ze szkołą z Kamiennej Góry przystąpiły do meczu o złoto z SP 97 Wrocław. Ten finałowy mecz to w naszym wykonaniu pokaz prawdziwej determinacji, walki o każdą piłkę, świetna zagrywka i mądre decyzje, które ostatecznie dają nam tytuł Mistrzyń Dolnego Śląska i awans do Mistrzostw Polski który zostanie rozegrany w Kętrzynie .

Na uwagę zasługuje fakt że najlepszą zawodniczką naszej drużyny zasłużenie została Natalia Olichwer, która w tym dniu była nie do zatrzymania.

Naszą szkołę reprezentowały :

  • Dąbrzalska Sara – kapitan
  • Ściepuro Lena
  • Kaczmarczyk Zuzia
  • Ostrowska Karolina
  • Olichwer Natalia
  • Kokoszka Alicja
  • Dudek Agata
  • Wrona Julia
  • Sorochyńska Erika
  • Ćwik Maja
  • Pełka Liliana
  • Kuczyńska Julia

Życzymy powodzenia w finałach MP !

Następny wpis
SZKOLNY TYDZIEŃ CZYTANIA
Poprzedni wpis
SPORTOWA PRZYGODA Z UCZNIAMI Z FRANCJI

Kategorie

YouTube