Z przyjemnością informujemy, że drużyna uczniów klas trzecich naszej szkoły w składzie:
- Nela Salamon
- Filip Maruszewski
zajęła III miejsce w międzyszkolnym konkursie wiedzy pod hasłem „Asy z trzeciej klasy”.
Serdecznie gratulujemy!
Anna Ambroszkiewicz





