W tym roku szkolnym odbył się I MULTIMEDIALNY KONKURS – POLSCY PODRÓZNICY I ODKRYWCY
Uczniowie mieli do wyboru dwa tematy prezentacji: „Odkrycia Mikołaja Kopernika” lub „Podróże Pawła Strzeleckiego”
Celem konkursu było:
- Rozwijanie umiejętności posługiwania się technologią informacyjną.
- Kształtowanie umiejętności selekcji informacji.
- Wdrażanie do korzystania z różnorodnych źródeł informacji.
- Popularyzacja wiedzy o Mikołaju Koperniku oraz jego osiągnięciach w dziedzinie astronomii i nauki.
- Popularyzacja wiedzy o podróżach Pawła Strzeleckiego.
Wyniki konkursu zostały ogłoszone na festynie szkolnym. Uczniowie otrzymali dyplomy i upominki rzeczowe.
Gratulujemy!



