MULTIMEDIALNY KONKURS – POLSCY PODRÓZNICY I ODKRYWCY

 

W tym roku szkolnym odbył się I MULTIMEDIALNY KONKURS – POLSCY PODRÓZNICY I ODKRYWCY

Uczniowie mieli do wyboru dwa tematy prezentacji: „Odkrycia Mikołaja Kopernika” lub „Podróże Pawła Strzeleckiego”

Celem konkursu było:

  • Rozwijanie umiejętności posługiwania się technologią informacyjną.
  • Kształtowanie umiejętności selekcji informacji.
  • Wdrażanie do korzystania z różnorodnych źródeł informacji.
  • Popularyzacja wiedzy o Mikołaju Koperniku oraz jego osiągnięciach w dziedzinie astronomii i nauki.
  • Popularyzacja wiedzy o podróżach Pawła Strzeleckiego.

Wyniki konkursu zostały ogłoszone na festynie szkolnym. Uczniowie otrzymali dyplomy i upominki rzeczowe.

Gratulujemy!

 

Następny wpis
DNI PATRONA Z PASJONATEM ASTRONOMII👩‍🚀🌍🔭
Poprzedni wpis
RELACJA Z FESTYNU SZKOLNEGO – 30 MAJA 2025 R.

Kategorie

YouTube