„MOJE WIELKIE SERCE DLA BRACI MNIEJSZYCH”

209

SERDECZNIE DZIĘKUJEMY  RODZICOM I DZIECIOM
ZE SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 105 W ŚWIDNICY
ZA UDZIAŁ W AKCJI

„MOJE WIELKIE SERCE DLA BRACI MNIEJSZYCH”.

Kolejny raz okazaliście się wspaniali, otworzyliście serca na niesienie  pomocy innym, tym razem bezdomnym zwierzętom. Sprawiliście zwierzakom mnóstwo radości.

Przekazaliśmy:

karmę  mokrą i suchą dla psów, karmę suchą i mokrą  dla kotów, ryż, makaron,   kaszę, saszetki, przysmaki,  żwirki dla kotów, koce, ręczniki, pledy, legowiska dla zwierząt, środki do pielęgnacji i czystości, płyny do podłóg, smycze, obroże, ręczniki papierowe itp.

Schronisko dla bezdomnych zwierząt w Świdnicy z radością przyjęło nasze dary.

Wierzymy, że Wasze zainteresowanie losem bezdomnych zwierząt, przyniesie obopólne korzyści, bo schronisko czeka na tych, którym nieobojętny jest los ich  podopiecznych. Zaprasza do wolontariatu.

Chcielibyśmy również pięknie podziękować Panu Tadeuszowi – naszemu  szkolnemu ochroniarzowi, który mimo swoich obowiązków znalazł czas na pomoc podczas naszej zbiórki.

W akcji wzięło udział 72 uczniów. Tak wyglądała nasza zbiórka, zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

Opiekunowie Szkolnego Koła Wolontariusza:                                                                                             Alina Barć i Ewa Król

 

Dziękujemy

z klasy 0a
1. Mateuszowi Tesznerowi
2. Helence Dąbrowskiej
3. Aleksandrowi Nowakowi
4. Ksaweremu Jędrasiewiczowi
5. Poli Trusiewicz

z klasy 1b
6. Milenie Bujdasz

z klasy 2a
7. Adrianowi Milanowskiemu
8. Julii Kuczyńskiej
9. Lenie Maruszewskiej
10. Hani Błasiak
11. Basi Skrzypczak
12. Marysi Oberman

z klasy 2b
13. Krystianowi Kafel
14. Lenie Mizura
15. Tymkowi Hupało
16. Alicji Kokoszka
17. Erice Sorochyńskiej
18. Kacprowi Konas
19. Karolinie Ostrowskiej

z klasy 2c
20. Ignacemu Myślickiemu
21. Pawłowi Gorlowskiemu
22. Julii Górniak
23. Nicoli Stefanowskiej
24. Michałowi Sidorowi
25. Adamowi Karamańskiemu

z klasy 3a
26. Ninie Dąbrowskiej
27. Damianowi Obermanowi

z klasy 3b
28. Hani Smalec
29. Wiktorowi Bernatowiczowi
30. Stasiowi Bytniewskiemu
31. Kindze Kani
32. Oliwii Ciężkiej
33. Jakubowi Koprowskiemu

z klasy 4a
34. Hani Guzowskiej
35. Bartoszowi Skrzypczakowi
36. Magdzie Szymańskiej
37. Maksymilianowi Korpas
38. Hani Karamara
39. Jakubowi Galińskiemu
40. Hani Mały

z klasy 4b
41.Szymonowi Smalec
42.Mikaelii Ivasiutyn

z klasy 4c
43. Oliwierowi Donosewiczowi
44. Filipowi Krajewskiemu

z klasy 5a
45. Julii Teszner
46. Wiktorii Bernatowicz
47. Wannesie Orłowskiej
48. Antoniemu Mizura
49. Patrykowi Staworzyńskiemu
50. Sandrze Bakun

z klasy 5b
51. Kubie Zwolińskiemu
52. Adrianowi Szychowskiemu
53. Radkowi Bronikowskiemu
54. Wojtkowi Bytniewskiemu
55. Oliwierowi Michalskiemu
56. Szymonowi Szymczak

z klasy 6c
57. Weronice Kafel
58. Julicie Wilczyńskiej

z klasy 6d
59. Laurze Śleszyńskiej
60. Karolowi Zającowi
61. Nadii Krasoń
62. Marcelowi Szewczykowi
63. Fabianowi Stadnik
64. Lenie Jasińskiej

z klasy 8a
65. Julii Radaszewskiej
66. Hannie Wełnie
67. Weronice Wójcik
68. Oskarowi Lipnickiemu
69. Luizie Czerwińskiej

z klasy 8b
70. Patrykowi Kawie
71. Konradowi Radzik
72. Szymonowi Antonowiczowi
73. Dominice Soroka
74. Wiktorowi Krasoń
75. Karolowi Węgłowskiemu