KONKURS NA KIBICOWANIE PODCZAS PÓŁMARATONU ŚWIDNICKIEGO

 

5 listopada grupa uczniów z naszej szkoły wzięła udział w konkursie na kibicowanie podczas corocznego Świdnickiego Półmaratonu. Nasi uczniowie przygotowali kolorowe plakaty, muzyczne układy taneczne i swoim głośnym dopingiem zachęcali uczestników do biegu na trasie.

Nie możemy się doczekać rozstrzygnięcia konkursu!

 

 

Kategoria: Aktualności
Następny wpis
LEKCJA PATRIOTYZMU W 2B❤️👪🇵🇱
Poprzedni wpis
UCZNIOWIE KLASY 5A Z PATRONEM ZA PAN BRAT

Kategorie

YouTube