KONCERT ŚWIĄTECZNY

 

W ciepłym i miłym nastroju 14 grudnia odbył się KONCERT ŚWIĄTECZNY, na który została zaproszona cała społeczność szkolna.

Dzieci zaprezentowały, jak potrafiły najpiękniej, kolędy i pastorałki. Towarzyszył temu kiermasz charytatywny, na którym można było zakupić pyszne ciasta oraz ozdoby i kartki świąteczne. Na zakończenie dzieci otrzymały nagrody za udział w konkursie na Najpiękniejszą Kartkę Świąteczną.

Pani dyrektor M. Pielach złożyła wszystkim życzenia pięknych i radosnych Świąt.

 

Kategoria: Aktualności
Następny wpis
WIGILIA W KLASIE 2C
Poprzedni wpis
KONKURS ŚWIĄTECZNY NA ŚWIETLICY SZKOLNEJ 🎅🌲🎅🌲🎅🌲

Kategorie

YouTube