II FORUM ZAWODÓW ZIEMI ŚWIDNICKIEJ

1225

 

Już po raz drugi zorganizowane zostało Forum Zawodów Ziemi Świdnickiej, które adresowane było do ósmoklasistów z terenu Świdnicy. Podczas targów nasi uczniowie stojący przed wyborem szkoły ponadpodstawowej mogli zapoznać się z ofertą świdnickich szkół technicznych i branżowych, porozmawiać z przedstawicielami lokalnych firm oraz skorzystać ze wsparcia profesjonalnych doradców zawodowych.

W czwartek, 28 kwietnia w Klubie Bolko swoje stoiska wystawili: Branżowa Szkoła I Stopnia „Rzemieślnik”, Centrum Kształcenia Zawodowego, Technikum Ortopedyczne w Świdnicy, Technikum Weterynaryjne w Świdnicy, Zespół Poradni Psychologiczno-Pedagogicznych, Zespół Szkół Budowlano-Elektrycznych w Świdnicy, Zespół Szkół Ekonomicznych im. Wincentego Stysia w Świdnicy, Zespół Szkół Hotelarsko – Turystycznych im. Tony Halika w Świdnicy, Zespół Szkół Mechanicznych im. Mikołaja Kopernika w Świdnicy, Zespół Szkół Nr 1 w Świdnicy, DBI Plastics, Electrolux, Hager, KRAUSE i Sonel SA.

Organizatorami wydarzenia byli Sudecka Izba Przemysłowo-Handlowa w Świdnicy, Urząd Miejski w Świdnicy oraz Starostwo Powiatowe w Świdnicy.