DZIEŃ DYNI W 3A

W piątek w naszej klasie oglądaliśmy różne dynie. Następnie każdy z nas wylosował jedną z klasowej wystawy.

Dynie, mierzyliśmy, ważyliśmy i opisywaliśmy. Na koniec zajęć wykonaliśmy dyniową pracę plastyczną.

 

Kategoria: Aktualności
Następny wpis
SPOTKANIE Z PANEM PIOTREM SNOPCZYŃSKIM
Poprzedni wpis
PRZEJAŻDŻKA 3A AUTOBUSEM ELEKTRYCZNYM

Kategorie

YouTube