W piątek w naszej klasie oglądaliśmy różne dynie. Następnie każdy z nas wylosował jedną z klasowej wystawy.
Dynie, mierzyliśmy, ważyliśmy i opisywaliśmy. Na koniec zajęć wykonaliśmy dyniową pracę plastyczną.


W piątek w naszej klasie oglądaliśmy różne dynie. Następnie każdy z nas wylosował jedną z klasowej wystawy.
Dynie, mierzyliśmy, ważyliśmy i opisywaliśmy. Na koniec zajęć wykonaliśmy dyniową pracę plastyczną.