Z radością informujemy, że Fundacja Dzięki Tobie przyznała dzieciom z klas 0-3 dyplom za udział w akcji ,,Kilometry zbieramy”, której celem jest pomoc chorym dzieciom.
Kategorie
Ostatnie wpisy
- WYCIECZKA DO WESTERN CITY
- DZIEŃ DZIECKA – 1 CZERWCA 2026 R.
- DZIEŃ SPORTU I DZIEŃ PATRONÓW SZKOŁY
- ROWEROWA STOLICA POLSKI
- „OD PROJEKTU DO ROBOTA – KREATYWNOŚĆ W DZIAŁANIU” – TWÓRCZOŚĆ PLASTYCZNO-TECHNICZNA NASZYCH UCZNIÓW!
- ZAWODY PŁYWACKIE🏊♂️
- WYCIECZKA DO ZOO – PROJEKT EKOLOGICZNY „EKOMY”
- ORTOGRAFICZNE ZMAGANIA
- OMNIBUS KLAS TRZECICH
- SUKCES NASZYCH NAJMŁODSZYCH MATEMATYKÓW W KONKURSIE „PUCHACZ PIOTR”

