DRUŻYNOWE BIEGI PRZEŁAJOWE

997

W sobotę dnia 09.04.2022r. w Oleśnicy odbył się Finał Dolnośląski w Drużynowych Biegach Przełajowych. Zawody zostały zorganizowane przez Szkolny Związek Sportowy „Dolny Śląsk” we Wrocławiu, Wojskowy Klub Sportowy „Oleśniczanka” oraz Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Oleśnicy.

Trasa przebiegała pod Zamkiem w Oleśnicy. Mimo niesprzyjającej aury na starcie biegów do rywalizacji stanęło około 1000 zawodników i zawodniczek w różnych kategoriach wiekowych.  Drużyna liczyła co najmniej 4 osoby, a rywalizacja toczyła się indywidualnie i drużynowo.

Nasza szkoła wystawiła reprezentacje w trzech kategoriach wiekowych, a indywidualnie najlepsi byli: