APEL Z OKAZJI UCHWALENIA KONSTYTUCJI 3-GO MAJA

Z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja uczniowie klas 7B i 7C przygotowali uroczysty apel upamiętniający jedno z najważniejszych wydarzeń w historii Polski.

W podniosłej atmosferze, poprzez scenki oraz oprawę muzyczną, młodzież przypomniała społeczności szkolnej znaczenie tego wyjątkowego aktu – symbolu patriotyzmu, odwagi
i troski o przyszłość Ojczyzny.

Występ był nie tylko piękną lekcją historii, ale również wyrazem szacunku dla narodowych tradycji i wartości, które łączą kolejne pokolenia Polaków.

Apel został przygotowany pod opieką nauczycieli oraz wychowawców klas 7B i 7C, którym serdecznie dziękujemy za zaangażowanie i wsparcie uczniów w realizacji tego wydarzenia.

Pragniemy również gorąco podziękować wszystkim występującym za piękne przedstawienie oraz godne uczczenie Święta Konstytucji 3 Maja.

Kategoria: Aktualności
Następny wpis
KLASA 3C SZUKA WIOSNY
Poprzedni wpis
SZKOLNY TYDZIEŃ CZYTANIA – PODSUMOWANIE

Kategorie

YouTube