ANNA MATVIEIEVA WYRÓŻNIONA, DRUŻYNA SP105 ANNA, DANIEL, DORIAN NAJLEPSZA W II ETAPIE

231

 

Uczniowie klas ósmych Anna Matvieieva, Daniel Biliński oraz Dorian Malik reprezentowali naszą szkołę w wieloetapowych XIV Powiatowych Potyczkach z Językiem Angielskim i Niemieckim CHECK YOUR ENGLISH/ PRÜFE DEIN DEUTSCH organizowanych przez Społeczną Szkołę Podstawową w Świdnicy.

Ich przygoda rozpoczęła się już w lutym od etapu szkolnego. Następnie dnia 01.03.2024 wspomniana trójka przystąpiła do I etapu, na który składał się test pisemny z języka angielskiego orz niemieckiego obejmujący umiejętności słuchania, czytania ze zrozumieniem, gramatyki oraz wiedzy o krajach.

14.03.2024 odbył się II etap. Uczniowie tworzyli w nim drużynę, której zadaniem było przygotowanie scenki do wylosowanego tematu. Dzięki wspaniałemu występowi uzyskali na tym etapie największą ilość punktów. Laureatów wyłoniono poprzez dodanie wyników z części pisemnej oraz ustnej.

Anna Matvieieva otrzymała wyróżnienie. Gratulujemy uczniom oraz ich nauczycielkom języka angielskiego: p. Dorocie Kubak- Rzepeckiej i p. Edycie Szustak, a także języka niemieckiego p. Kamili Matlak.