ZNAMY PRZEPISY RUCHU DROGOWEGO

926

26 marca 2018 r. w Komendzie Powiatowej Policji w Świdnicy odbył się Powiatowy Konkurs „Bezpieczeństwo w ruchu drogowym”. Nasza drużyna w składzie: Weronika Olejnik, Sandra Pęczar i Karol Walichnowski – uczniowie z klasy 2cg pod opieką p. Beaty Samoraj, mieli możliwość wykazania się swoją wiedzą z zakresu przepisów ruchu drogowego oraz udzielania pierwszej pomocy. Do zakwalifikowania się do etapu wojewódzkiego zabrakło tylko dwóch punktów.

Wszystkich uczestników konkursów szkół podstawowych i gimnazjów powitali: Naczelnik Wydziału Ruchu Drogowego naszej jednostki – asp. sztab. Mariusz Smok oraz asp. Szymon Szczepaniak – asystent Wydziału Ruchu Drogowego tutejszej jednostki.

Uczestnicy otrzymali gadżety w formie odblasków,  bidonów, przewodników po Świdnicy. Nagrody wręczył Komendant Powiatowy Policji w Świdnicy podinsp. Andrzej Dobies

Korzystając z wizyty w Komendzie Powiatowej Policji w Świdnicy uczestnicy konkursu mieli okazję zwiedzić tutejszą komendę oraz zapoznać się z pracą poszczególnych wydziałów oraz z wyposażeniem i pracą funkcjonariuszy.