ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2017/2018

1169

CZAS POŻEGNAŃ

22 czerwca 2018 dyrektorzy szkół uroczyście ogłosili zakończenie roku szkolnego 2017/2018.Podobnie było i u nas. Podczas dwóch uroczystości- jednej dla klas gimnazjalnych i klas siódmych przy ulicy Saperów i drugiej dla klas młodszych przy ulicy Folwarcznej.

Podczas pierwszej uroczystości pożegnaliśmy kolejne grono absolwentów szkoły, przedostatni rocznik gimnazjum. Trzecioklasistów gimnazjum żegnali uczniowie klas drugich gimnazjum oraz Grono Pedagogiczne i wszyscy pracownicy szkoły. Niejednej osobie zakręciła się łezka w oku, gdy uświadomiła sobie, że po raz ostatni weszła w progi szkoły jako uczeń. Pożegnaliśmy Pierwszego Absolwenta – uczennicę kl. 3ag, Najlepszego Absolwenta- Prymusa – również uczennicę klasy 3ag. Uczniowie otrzymali też nagrody i podziękowania nie tylko za wyniki w nauce, ale także za sukcesy w konkursach, zawodach sportowych, całoroczną działalność na rzecz wolontariatu i za wyróżniające się osiągnięcia przedmiotowe. Uczniowie pamiętali również o swoich rodzicach, którym pięknie podziękowali. Po oficjalnej części wszyscy mieli możliwość wysłuchania piosenki w wykonaniu uczennic klas 3 gimnazjum i obejrzenia występu chirliderek. A potem tradycyjnie już uczniowie rozeszli się na spotkania z wychowawcami.

Ten ostatni dzień nauki to nie tylko pożegnanie ze szkołą, ale przede wszystkim początek długo wyczekiwanych wakacji. WSZYSTKIM ŻYCZYMY DUŻO SŁOŃCA I UDANEGO WYPOCZYNKU Z OGROMNĄ ILOŚCIĄ RADOSNYCH CHWIL.