SUKCES NASZEGO ZESPOŁU NA XXVI ŚWIDNICKIM PRZEGLĄDZIE ZESPOŁÓW KOLĘDNICZYCH

769

Tegoroczny XXVI Świdnicki Przegląd Zespołów Kolędniczych zakończył się dla nas ogromnym sukcesem.  W tym roku na deskach świdnickiego teatru zaprezentowały się
32 zespoły. Wśród 2500 młodszych i starszych kolędników znalazła się również nasza, ponad dwudziestoosobowa, grupa aktorów szkolnego koła teatralnego. W spektaklu pod tytułem ,,Bóg jest miłością’’ opowiedzieliśmy o wielkiej miłości Stwórcy do człowieka.

Jury doceniło nasze przedstawienie za: widowisko zawierające poetyczność połączoną
z biblijnym przekazem prawdy o miłości Boga do ludzi
. Dodatkowym wyróżnieniem dla naszego zespołu był występ na uroczystym podsumowaniu przeglądu. Wszystkim aktorom serdecznie dziękujemy i gratulujemy sukcesu.

JASEŁKA 2017

Kocham cię  bardziej niż niebo i anioły.

         Kocham cię bardziej niż rośliny i zwierzęta.

         Kocham cię bardziej niż to, co istnieje i będzie istnieć.

        Jestem z Tobą  po wszystkie dni aż do końca świata.

         Zaufaj mi.

,,Bóg jest miłością’’ to tytuł tegorocznego przedstawienia bożonarodzeniowego przygotowanego przez uczniów klas piątych i szóstych. Młodzi aktorzy , pracujący pod czujnym okiem p. Agaty Żuraw i p. Haliny Leszczyc – Laskowskiej, poprzez niezwykle sugestywną grę aktorską, opowiadali swoim rówieśnikom o wielkiej miłości Boga do człowieka. Było nastrojowo, wzruszająco, ale i też komicznie. Przygotowane przez naszych uczniów widowisko doskonale wprowadziło nas w świąteczny nastrój.