SPOTKANIE Z P. EWELINĄ KWIT – BETLEJ

844

Świdnicką twórczynią marki Resibo

Na zaproszenie doradcy zawodowego 8 maja 2018r. odbyło się spotkanie uczniów klas gimnazjalnych oraz siódmych z pomysłodawczynią, twórczynią i właścicielką  świdnickiej firmy kosmetycznej RESIBO – panią Eweliną Kwit- Betlej.

„Historia Resibo mogłaby rozpocząć się na wyspie, wśród egzotycznych roślin. W nieskazitelnym miejscu, którego mieszkańcy mają głęboko zakorzeniony szacunek do siebie, natury, innych ludzi i świata. Gdzie poczucie szczęścia i pełni daje jedność ze wszystkim, co ich otacza, łącznie z tym, co otrzymują od Ziemi. Myślę, że nasza marka ma swój początek we mnie.”- tak swoje spotkanie rozpoczęła p. Ewelina. Przedstawiła młodzieży nie tylko swoją markę, ale przede wszystkim opowiedziała o niełatwej drodze do sukcesu. Uświadomiła, że aby osiągnąć  cel zawodowy trzeba poszukiwać  różnorodnych dróg i pytać się siebie, czego chcę .  Marzyć i wprowadzać czasami nierealne wizje w życie . Odważyć się być sobą, nie gubiąc po drodze najważniejszych wartości, czyli rodziny i przyjaciół.

Warto dodać, że spotkanie upłynęło w bardzo miłej atmosferze. Twórczyni marki to młoda, pełna pasji i marzeń kobieta, która trafiła swoimi wypowiedziami i przykładami w gusta młodzieży. Rozmowa obfitowała w liczne pytania, a zakończyła się konkursem. Nagrodami były oczywiście kosmetyki marki RESIBO.

Świdnicka przedsiębiorczyni to absolwentka pierwszego rocznika Gimnazjum nr 3
w Świdnicy, która dzięki pasji, samozaparciu i determinacji realizuje marzenie swojego życia.