MIKOŁAJKOWA WYCIECZKA DO BOBOLANDII WE WROCŁAWIU

1160

Hou! Hou ! Hou! 6 grudnia 2017 roku w ramach integracji międzyszkolnej dwie zaprzyjaźnione klasy ze szkół  świdnickich: klasa 1 a ze SP nr 105 pod opieką p. Danuty Mrugały i p. Ewy Król oraz 1b ze SP nr 6 pod opieką p. Anny Worobiec  ponownie spotkały się i wyruszyły na poszukiwanie św. Mikołaja. Tym razem wybrały się na wycieczkę do Bobolandii we Wrocławiu.

W tym roku byliśmy grzeczni, zatem odwiedził nas Mikołaj. Z tej okazji zaprosił nas na wspaniałą zabawę w Parku Rozrywki Rodzinnej Bobolandii, największym tego typu obiekcie w Polsce. Mogliśmy do woli bawić się na placu zabaw. Okrzyków radości nie było końca. Dzieci wkroczyły w krainę baśni i rozrywki. Dużo emocji wzbudziły takie atrakcje jak: małpi gaj, armatki na sprężone powietrze, ogródek z zabawkami, zjeżdżalnia- wulkan, trampolina pięciopolowa, 10-cio metrowa zjeżdżalnia rolkowa, stoły bilardowe, cymbergaj, góra piaskowa, komputerki edukacyjne.

Potem pojawił się sam Mikołaj – rozdawał słodkości, rozmawiał z nami i pytał, czy jesteśmy zadowoleni z prezentu-zabawy. Wręczanie prezentów było punktem kulminacyjnym. Na twarzach dzieci królował uśmiech szczęścia i dobrej zabawy.

To był niezapomniany dzień! Szkoda tylko, że ten wyjątkowy gość odwiedza nas tylko raz w roku! Zdjęcia zrobione z Mikołajem będą wspaniałą pamiątką tego spotkania.

Czekamy na Ciebie Mikołaju znowu za rok – pamiętaj o nas!