KIERMASZ BOŻONARODZENIOWY 2017

1124

W dniach 13.12.2017 – 15.12.2017 w naszej szkole odbył się charytatywny kiermasz bożonarodzeniowy, zorganizowany przez klasy 0a, 2a i 3b wraz z wychowawczyniami: Iloną Sipowicz, Renatą Pasik i  Marzeną Barylak.

W przedsięwzięcie udało się zaangażować wielu rodziców, którzy przez szereg dni tworzyli przepiękne, ręcznie robione ozdoby w specjalnie przygotowanej do tego sali, gdzie wcześniej nauczyciele zgromadzili mnóstwo potrzebnych  rzeczy: materiału przyrodniczego, bombek, gałązek, pasmanterii. Do akcji przyłączyły się dzieci, które robiły bożonarodzeniowe ozdoby w klasach.

Grupa dzieci wytrwale zostawała po lekcjach i tworzyła kolorowe choineczki. Rodzice jak co roku pomagali w sprzedaży. Można było kupić ręcznie robione stroiki, kartki świąteczne, piękne choinki z szyszek, pachnące cynamonem i imbirem pierniczki, codziennie świeże ciasto oraz wiele innych różności.

Kiermasz był wspaniałą okazją do nabycia upominków dla najbliższych. Każdy odwiedzający z pewnością znalazł coś dla siebie. Dochód ze sprzedaży zostanie przekazany na Fundację Dzieciom „Zdążyć z pomocą”, której podopiecznym jest uczeń naszej szkoły oraz na potrzeby klas przygotowujących kiermasz.

Dziękujemy wszystkim za wsparcie naszej akcji.