GŁOSUJMY W PROJEKCIE OBYWATELSKIM NA NOWY PLAC ZABAW

867

Szanowni Państwo, Rodzice i Przyjaciele wszystkich świdnickich dzieci i Szkoły Podstawowej nr 105 w Świdnicy!

My, dorośli, mamy niepowtarzalną szansę, aby w ramach Świdnickiego Budżetu Obywatelskiego 2018 otrzymać dla naszych najmłodszych dzieci uczących się w Szkole Podstawowej nr 105 przy ul. Saperów 27 a (dawniej Gimnazjum nr 3) otrzymania ogólnodostępnego placu zabaw wyposażonego w różnorakie kolorowe urządzenia, na
których dzieci lubią spędzać czas podczas bezpiecznej zabawy, m. in. zjeżdżalnie, małpi gaj, bujaki dla najmłodszych, huśtawki, karuzele, domek – baza, ławeczki i inne atrakcje. Plac zabaw będzie służył dzieciom uczącym się w szkole przy ul. Saperów 27 a, jak i wszystkim chętnym mieszkającym w okolicy małym świdniczanom i ich rodzicom.

Plac zabaw mogą dla swoich dzieci i wnuków wygrać w ramach Świdnickiego Budżetu Obywatelskiego wszyscy dorośli mieszkający w okręgu Centrum, czyli na jednej z poniżej wymienionych ulic:

Al. Niepodległości, Bohaterów Getta, Budowlana, Bokserska, Daleka, Długa, Dworcowa, Franciszkańska, Garbarska, Grodzka, Klasztorna, Kotlarska, Kwiatowa, Joachima Lelewela, Lipowa, Łukowa, 8 Maja, Jana Matejki, Mennicka, Mieszka I, Miłego Dnia, Nauczycielska, Okrężna od nr 1 do nr 3 strona nieparzysta, Pańska, Piekarska, Pl. Michała Drzymały, Pl. Grunwaldzki, Pl. Św. Jana Pawła II, Pl. Ludowy, Pl. 1000-lecia Państwa Polskiego, Pl. Wojska Polskiego, Pl. Wolności, Kazimierza Pułaskiego, Równa, Różana, Rynek, Saperów od nr 24 do nr 30 strona parzysta oraz od nr 27 do nr 33 strona nieparzysta, Siostrzana, Sportowa, Spółdzielcza, Sprzymierzeńców od nr 1 do nr 5 strona nieparzysta oraz od nr 2 do nr 4 strona parzysta, Stawki, Śląska od nr 1 do nr 37strona nieparzysta, Środkowa, Świętokrzyska, Teatralna od nr 1 do nr 17 strona nieparzysta oraz od nr 2 do nr 12 strona parzysta, Romualda Traugutta, Trybunalska, Wałbrzyska od nr 1 do nr 9 strona nieparzysta oraz od nr 2 do nr 8 strona parzysta, Warszawska, Westerplatte od nr 1 do nr 39A strona nieparzysta oraz od nr 2 do nr 26 strona parzysta, Wewnętrzna, Wodna, Wrocławska od nr 2 do nr 44A strona parzysta oraz od nr 3 do nr 33 strona nieparzysta, Stanisława Wyspiańskiego, Zamkowa, Zaułek Kupiecki, Zygmuntowska.

Wystarczy w terminie od 18 do 30 czerwca 2018 roku zagłosować na projekt w Okręgu I dla dzielnicy Centrum pod nazwą :

Ogólnodostępny plac zabaw przy Szkole Podstawowej nr 105 w Świdnicy – pozycja nr 6 na liście

Jak możemy zagłosować?

  1. Tradycyjnie

można wstąpić do Miejskiej Biblioteki Publicznej przy ul. Franciszkańskiej , gdzie na parterze w pokoju 104 w godz. od 9.00 do 18.00 trzeba tylko:

1.Wypełnić kartę do głosowania podając swoje imię i nazwisko, adres zamieszkania oraz numer PESEL.

2.Wskazać projekt nr 6 – Ogólnodostępny plac zabaw przy Szkole Podstawowej nr 105 w Świdnicy

3.Wypełnioną kartę wrzucić do urny znajdującej w pokoju 104.

  1. Internetowo – bez wychodzenia z domu! poprzez użycie specjalnej aplikacji znajdującej się na stronie https://www.glosuj.swidnica.pl

Razem możemy zrobić naprawdę wiele dobrego!

Wspólnie postawmy dla naszych dzieci Plac Zabaw przy Szkole Podstawowej nr 105 przy ul. Saperów 27 a!

Pozdrawiam
Małgorzata Pielach