ABSOLWENTKA GIMNAZJUM NR 3 – TWÓRCZYNIĄ MARKI RESIBO

814

„Zalogowani”- uczniowie klas 3 gimnazjum nie tylko zwiedzają zakłady pracy, uczestniczą w zajęciach zawodoznawczych oraz zajęciach z przedsiębiorczości, ale również mają niecodzienną okazję spotkać się z ludźmi, którzy mino młodego wieku osiągnęli sukces i to tu w Świdnicy. Małym mieście na południu kraju, gdzie dawny przemysł ciężki zastąpiony został innowacyjnymi pomysłami na siebie, na realizację swoich ambicji i zawodowych marzeń.

Dwie kobiety sukcesu – Ewelina Kwit-Betlej – twórczyni marki kosmetyków RESIBO, absolwentka Gimnazjum nr 3 w Świdnicy,  oraz Agnieszka Kortas – twórczyni marki odzieżowej KORTAS by Aga Kortas, opowiadały nie tylko o swojej drodze do założenia i realizowania biznesu w Świdnicy, ale przede wszystkim o sobie i swoich marzeniach…

„Zawsze byłam marzycielką i dziś wiem, że trzeba marzyć. Róbcie to, co nada sens waszemu życiu” – mówiła Agnieszka Kortas.

Spotkanie stało się okazją do poznania dwóch wspaniałych firm, dwóch wspaniałych odważnych kobiet, które zaryzykowały bardzo dużo, czasami nawet wszystko co miały, by urzeczywistnić marzenia. Jest odpowiedzią na pytanie czy w Świdnicy można stworzyć coś przez duże „C”. One to udowodniły. Można.