ZABAWA KARNAWAŁOWA KLAS 0 – III

313

25.01.2017r. w naszej szkole odbyła się zabawa karnawałowa. Był to dzień niecierpliwie oczekiwany przez dzieci klas 0 – III, a sala gimnastyczna zamieniła się w salę balową.

Na ścianach i drabinkach falowały kolorowe kokardy i serpentyny z bibuły, które z niezwykłym zapałem zawiesili uczniowie z klas III. Zjawiskowy wygląd wprowadził dzieci w wesoły nastrój i zachęcił do wspólnej zabawy, do której uroczyście zaprosili prowadzący imprezę – znani uczniom z audycji muzycznych panowie DJ. Dzieci przebrane w różnobarwne stroje wcieliły się w bohaterów ulubionych bajek i filmów. Wszyscy  bawili się wyśmienicie przy znanych przebojach. Animatorzy urozmaicali zabawę ciekawymi konkursami, a zwycięzcy byli nagradzani cukierkami.

W czasie przerwy dzieci miały czas na wypicie soków owocowych.  Była to również okazja do wykonania pamiątkowych zdjęć. Wszystkim, którzy przyczynili się do tego, aby nasza wspólna zabawa karnawałowa udała się,  serdecznie dziękujemy. Opiekunki Małego Samorządu – pp. Joanna Kurzawa, Anna Krynicka – Tobiasz, Anna Ambroszkiewicz, Danuta Mrugała.