logo
start -> Szkoła -> Programy w naszej szkole -> Wycieczka do Tesco
Wycieczka do Tesco

6 listopada uczniowie  z klasy IIIb wybrali się na wycieczkę do TESCO.  Pracownicy oprowadzili dzieci nie tylko po markecie, ale także pokazali magazyny. Dzieci mogły witać klientów przez megafony, polecać im produkty w promocji. Najwięcej uwagi poświęciliśmy stoiskom ze zdrową żywnością: owoce i warzywa oraz ryby.

Duże zainteresowanie wzbudziła piekarnia sklepowa. Specjalna maszyna z produktów w odpowiednich proporcjach wyrabiała ciasto na chleb, następnie w garowniku ciasto rosło, by na koniec bochenki chleba mogły być upieczone w wielkich piekarnikach.

Z produktów sklepowych wszyscy komponowaliśmy własnoręcznie twarożek i zdrowe kanapki, które bardzo nam smakowały. Na deser były soki, woda i smaczne owoce krajowe i zagraniczne. Na zakończenie dzieci dostały upominki. Wszyscy już nie raz odwiedzaliśmy to miejsce, ale tym razem poznaliśmy je od” kuchni”, co było bardzo ciekawe. Dziękujemy pracownikom TESCO za miłe przyjęcie oraz Pani Kasztelan i Panu Grzebielskiemu za zorganizowanie wycieczki.

Zapraszamy do galerii.

 
copyright by Szkoła Podstawowa nr 105 w Świdnicy, Wrocław 2012, realizacja: Marcin Jóźwik, marcin-jozwik.pl