SUKCESY NASZYCH JUDOKÓW

333

W sobotę 17.11 w Sobótce odbyły się ostatnie w tym roku zawody z serii Super Ligi Judo. Ponad 750 zawodników stoczyło ostatnie walki sezonu, Cały rok zmagań na tatami to rywalizacja zawodników z 47 klubów, tysiące młodych zawodniczek i zawodników, jeszcze więcej kibiców, którzy dobrze się bawią dopingując młodych sportowców.

Gratulacje dla wszystkich, którzy choć raz stanęli na tatami, żeby zmierzyć się z przeciwnikiem i własnymi słabościami.

I MIEJSCA: Aleksander Kluj, Jakub Łysek, Antoni Romanik,

II MIEJSCA: Grzegorz Pawłowski, Kornelia Lewicka, Tytus Tomkiewicz, Maja Klimek, Julia Kadela, Maciek Kot

III MIEJSCA: Igor Cała, Filip Szewczyk, Ula Janusz, Asia Malinowska, Szymon Augustyniak, Daria Kowaczek, Antoni Mizura

Tuż za podium uplasowali się:
Bartek Moszowski, Emilia Kowaczek, Maciej Calów, Weronika Zwolińska

W klasyfikacji generalnej uplasowaliśmy się na wysokiej 8 pozycji
Brawo My

Klasyfikacja generalna Super Ligi Judo 2018

1. Sekcja Judo i Sumo MKS Juvenia Wrocław/KS Gwardia Wrocław
2. Judo Tigers
3. Klub Judo Wrocławskie Stowarzyszenie Sportowe „Winner”
4. JUDO MIZUKA
5. Sekcja Judo Aks Strzegom
6. Klub Sportowy MaKo Judo
7. Dojo Sobótka – JUDO
8. UKS Judo Świdnica
9. UKS „Junior” LIPNO
10. SKP Judo Náchod z.s.
11. Głogowski Klub Judo
12. Akademia Sportu i Rekreacji „A&R Professional” Agnieszka Rauk -Kubacka
13. Sekcja Judo WKS „Śląsk” Wrocław
14. Akademia Judo
15. Judo Wilki Oborniki Śląskie
16. UKS Judo Tuliszków
17. Klub Sportów Walki Opole
18. Klub Sportowy Pohl Judo Przemęt
19. UKS Hajime Bytom Odrzański
20. @Jeleniogórskie centrum Ju-Jitsu
21. Stowarzyszenie Tatami Strzegom
22. UKS Jedenastka
23. UKS Judoka Imbramowice
24. Judo Mietków
25. WroX Gym
26. Judo Club Broumov
27. Uks Ósemka Nowa Sól
28. @Narratów
29. Uks Ippon Kożuchów
30. ippon jarocin
31. JUDO Davle-Štěchovice
32. Akademia Judo Milicz
33. @Karolina Jaworzyna Śląska
34. 11 Zielona Góra
35. UKS Feniks Bytom JUDO
36. Judo dla dzieci KS AZS-AWF Wrocław
37. JUDO AZS Opole
38. IPS
39. Sekcja Judo AZS AWF Poznań
40. Uczniowski Klub Sportowy Judo Kalisz
41. UKS Bielik Bielany Wrocławskie
42. Stowarzyszenie Sportowe Poziom 303
43. Judo Biała
44. Komprachcice
45. Hradec Kralove
46. UKS Nefryt Oleszna