KLASA SPORTOWA KIBICOWAŁA NA MISTRZOSTWACH EUROPY JUDO W WARSZAWIE

427

W dniach 22.04.-23.04. grupa judo z klasy sportowej pojechali oglądać EUROPEAN JUDO CHAMPIONSHIPS WARSAW 2017, a oprócz tego zwiedzić najważniejsze zakątki stolicy.

Na Mistrzostwach Europy pojawili się najlepsi zawodnicy judo całej Europy. Uczniowie obserwowali walki eliminacyjne, repasaże, walki półfinałowe i finały zarówno w indywidualnych zmaganiach, jak i drużynowych kobiet i mężczyzn. Mieli okazję zobaczyć doświadczonych, utytułowanych zawodników i doświadczyć, jak ważne są w życiu zawodników główne wartości judo: szacunek, honor, samodyscyplina, wiara w siebie, koncentracja, wytrwałość, harmonia i cierpliwość. Bardzo ważnym wydarzeniem dla młodych judoków z naszej szkoły był udział w treningu z MISTRZEM OLIMPIJSKIM, MISTRZEM ŚWIATA I wielokrotnym MISTRZEM POLSKI PAWŁEM NASTULĄ.

 

Pierwszy dzień kibicowania zakończyli wieczornym spacerem pod Zamek Królewski, a w drugim dzień rozpoczął się spacerem po Parku Łazienkowskim. Wszyscy wrócili pełni wrażeń, autografów utytułowanych zawodników, wspomnień i naładowani energią do dalszych treningów.