KIERMASZ BOŻONARODZENIOWY 2016

512

W dniach 14.12.2016 – 16.12.2016 w naszej szkole odbył się charytatywny kiermasz bożonarodzeniowy, zorganizowany przez klasy 0a, Ia i IIb wraz z wychowawczyniami: Iloną Sipowicz, Renatą Pasik i  Marzeną Barylak.

W tym roku ogromną pomocą wykazali się rodzice z tych klas, których grono przez szereg dni tworzyło przepiękne, ręcznie robione ozdoby w specjalnie przygotowanej do tego sali, gdzie wcześniej nauczyciele zgromadzili mnóstwo potrzebnych do tych „rękodzieł” rzeczy: materiału przyrodniczego, bombek, gałązek, pasmanterii. Do akcji przyłączyły się dzieci, które robiły bożonarodzeniowe ozdoby w klasach. Grupa dzieci wytrwale zostawała po lekcjach i tworzyła cekinowe oraz serwetkowe bombki i inne ozdoby.

Rodzice jak co roku pomagali w sprzedaży. Można było kupić ręcznie robione stroiki, kartki świąteczne, kolorowe choinki oraz wianki z szyszek, serca,  pachnące cynamonem i imbirem pierniczki oraz wiele innych różności. Kiermasz upłynął w przedświątecznej i miłej atmosferze. Dochód ze sprzedaży zostanie przekazany na Fundację Dzieciom „Zdążyć z pomocą”, której podopiecznym jest uczeń naszej szkoły oraz na potrzeby klas przygotowujących kiermasz.