FINAŁ DOLNOŚLĄSKI „4” SIATKARSKICH

262

W poniedziałek 20 maja w hali sportowej na Zawiszowie odbył się Finał Dolnośląski Mini piłki siatkowej czwórek. Doskonale zaprezentowały się zawodniczki naszej szkoły, wywalczyły wice mistrzostwo Dolnego Śląska.

W finale zagrały 4 drużyny: SP 105 Świdnica, SP 3 Głogów, SP Pisarzowice i SP 50 Wrocław. Nasze zawodniczki wygrały dwa mecze po 2:0 z Głogowem i Pisarzowicami oraz uległy Wrocławiankom 0:2.

Nasze srebrne medalistki grały w następującym składzie: Julia Krasoń, Nina Jasiecka, Martyna Szlachetka, Kaleta Małgosia, Mikołajczyk Aleksandra, Kaczmarek Amelia, Klimek Maja, Panasiuk Maryna, Waryas Zuzia i Wełna Hania. Najlepszą zawodniczką naszej drużyny była Juli Krasoń.

Opiekę nad zawodniczkami w zastępstwie za trenerkę Sadowską pełnił trener Piotr Godula.