logo
start -> Aktualności -> Archiwum
KIERMASZ BOŻONARODZENIOWY

KIERMASZ BOŻONARODZENIOWY

Tradycją naszej szkoły jest organizacja charytatywnego kiermaszu bożonarodzeniowego.  Każdy odwiedzający z pewnością znalazł coś dla siebie. Na kiermaszu można było nabyć ręcznie robione stroiki i wianki bożonarodzeniowe, kartki i dekoracje świąteczne, ozdoby wykonane metodą decoupage, choinki z makaronu, jak również znane z poprzednich lat, m. in. gipsowe aniołki, zabawki choinkowe bombki, gwiazdki i wiele innych różności.

Kiermasz był wspaniałą okazją do nabycia upominków dla najbliższych.

Prace na kiermasz przygotowywały dzieci z klas 0a, IIIb i IIIc wraz z wychowawczyniami pp. Iloną Sipowicz, Renatą Pasik, Marzeną Barylak oraz rodzicami.

W przedsięwzięcie udało się zaangażować wielu rodziców, którzy własnoręcznie tworzyli piękne ozdoby świąteczne. Dzięki zaangażowaniu uczniów i nauczycieli, rodziców udało się zgromadzić środki, które zostaną przekazana na Fundację Dzieciom  „Zdążyć z pomocą”, której podopiecznym jest  uczeń naszej szkoły.

Dziękujemy wszystkim za wsparcie naszej akcji.

Zapraszamy do galerii.


 
copyright by Szkoła Podstawowa nr 105 w Świdnicy, Wrocław 2012, realizacja: Marcin Jóźwik, marcin-jozwik.pl