logo
start -> Aktualności -> Archiwum
DZIEŃ MISIA

DZIEŃ MISIA

DZIEŃ MISIA W ZERÓWCE

25 listopada dzieci z oddziałów przedszkolnych obchodziły Dzień Misia. W tym szczególnym dniu, każdemu dziecku towarzyszył jego pluszowy przyjaciel. Podczas świętowania, należało wykonać zadania, które przybliżały uczestników do otrzymania specjalnie przygotowanej książeczki oraz „Misiowego medalu”. Najwięcej radości dostarczyło zadanie polegające na zjedzeniu misiowego ciasteczka z miodem, bez pomocy rąk. Ponadto każdy wykonał papierowego misia. Dziękujemy rodzicom za przygotowanie słodkiego poczęstunku.

Zapraszamy do galerii.

DZIEŃ MISIA W 2 A

Klasa 2a obchodziła Międzynarodowy Dzień Misia Pluszowego. Dzieci prezentowały swoje ulubione misiaczki. Wykonywały zadania, których treścią były przygody misiów, gromadziły informacje na temat życia niedźwiedzi polarnych. Na zakończenie zajęć dzieci uczestniczyły w słodkim poczęstunku. Na talerzykach pojawiły się misie pieczone przez mamę „Misie Lubisie”, czekoladki i miodek.

Zapraszamy do galerii.

  

DZIEŃ MISIA W ŚWIETLICY

Obchody światowego Dnia Misia w świetlicy SP nr 105 mają już swoją tradycję. W ciągu ostatniego tygodnia listopada dzieci wraz z wychowawczyniami obchodziły to święto wykonując różne ciekawe rzeczy. Przybliżyły one wszystkim postacie znanych misiów. Odbywało się to poprzez czytanie przygód Kubusia Puchatka, oglądanie filmów, wyklejanie misiowych sylwet, robienie masek i innych prac plastycznych. Uczyliśmy się zabaw muzyczno-ruchowych, próbowaliśmy swoich sił przygotowując przedstawienie pacynkowe. Dużym zainteresowaniem ze strony dzieci cieszyło się wspólne robienie i konsumowanie miodowych kanapek oraz dzielenie się opowieściami o swoich misiowych ulubieńcach.

Zapraszamy do galerii.


 
copyright by Szkoła Podstawowa nr 105 w Świdnicy, Wrocław 2012, realizacja: Marcin Jóźwik, marcin-jozwik.pl