logo
start -> Aktualności -> Archiwum
„Dach nad głową”

„Dach nad głową”

12.11.11r. tj. w sobotę w Leroy Merlin w Świdnicy odbył się konkurs na najpiękniej udekorowaną budkę lęgową dla ptaków czyli 4 edycja konkursu „Dach nad głową”. Naszą szkołę reprezentowały dwie pięcioosobowe drużyny wraz z opiekunkami Samorządu Uczniowskiego p. I. Serwin i p. M. Mieliwodzką.

Była świetna zabawa i ostra rywalizacja między świdnickimi szkołami i nie tylko.

Oczywiście ptaki wybrałyby nasze budki lęgowe, ale niestety to nie one głosują. Do niedzieli wszyscy klienci sklepu Leroy Merlin w Świdnicy mogą oglądać piękne dzieła naszych dzieci i głosować na najpiękniejszą budkę lęgową.

Zapraszamy do głosowania oczywiście na naszą szkołę.

Zapraszamy do galerii.


 
copyright by Szkoła Podstawowa nr 105 w Świdnicy, Wrocław 2012, realizacja: Marcin Jóźwik, marcin-jozwik.pl